Apartament 3+1 në shitje te Kryqëzimi i Degës 66000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m².

Apartamenti ndodhet në katin e IX të banimit në një pallat te Kryqëzimi i Degës.

Përbëhet nga tri dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon.

Shitet i pamobiluar.

Ndryshuar ne 16 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Gusht, 2019