apartament 166000 Tirane

Apartamenti eshte ndodhet ne katin e 3 te nje pallatit te ri me nje pamje te Tiranes me nje siperfaqe totale prej 160 m2. Eshte i mire organizuar me nje ambjent te bollshem, sallon ndenje ,sallon ngrenie , 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe garderobe. Apartamenti ndodhet brenda kompleksit rezidencial ka parkime te shumta si dhe roje private 24 h. Punime teper cilesore ne objekt ne cdo pjese te apartamentit. Apartamenti eshte ne faze ndertimi. Cmimi: 166.000 Euro.

Ndryshuar ne 16 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Gusht, 2019