Apartament 1+1 në shitje te teatri “Migjeni” 51200 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 80 m².

Ndodhet në katin e pestë të pallatit pranë teatrit “Migjeni”.

Apartamenti ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.

Ndryshuar ne 15 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Gusht, 2019