Apartament 2+1 në shitje, pranë ish-5 Heronjtë 85000 Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106 m² pranë ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon që ofron një pamje të plotë të qendrës së qytetit.

I gjithë apartamenti është i shtruar me parket, dhe dritaret janë të pajisura me grila, ofrohet i pamobiluar.

Apartamenti ka hipotekë.

Ndryshuar ne 15 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Gusht, 2019