Apartament 3+1 për shitje në Perash 39000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në Perash.

Apartamenti ka sipërfaqe 86 m² dhe ndodhet në katin e pestë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– tre dhoma gjumi

– parabanjo + banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i restauruar kohët e fundit

– është i shtruar me parket

– ka kondicioner

– dritaret janë duralumini dhe të pajisura me grila

Apartamenti gëzon të gjithë dokumentacionin e duhur te pronësisë dhe dodhet në një zonë të qetë, larg zhurmës dhe pluhurit.

Ndryshuar ne 15 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 15 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 15 Gusht, 2019