Apartament 2+1 për shitje në Sarreq 60000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shite një apartament 2+1 të ndodhur në Sarreq.

Apartamenti ka sipërfaqe 90 m² dhe ndodhet në katin e parë banim.

Përbëhet nga: - sallon +kuzhina

- dy dhoma gjumi

- një ballkon

- banjo.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- ka dyer druri

- dritare duralumini të pajisura me grila

- ka pjesën e banakut në kuzhinë

- banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret

- ballkoni është i mbyllur.

Ndryshuar ne 14 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 14 Gusht, 2019