Apartament 2+1 në shitje tek Bexhisteni 59950 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Bexhisteni.

Apartamenti 2+1 ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 113.11 m².

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– dy dhoma

– dy banjo

– ballkon

– një magazinë.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– ka dritare duralumini

– dritaret janë të pajisura me grila

– banjot janë të kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e duhura

– pallati ka ashensor Apartamenti ofrohet për shitje i mobiluar.

Ndryshuar ne 14 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 14 Gusht, 2019