Apartament 2+1 me qira te Sahati 300 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nj� apartament 2+1 t� ndodhur tek Lulishtja te Sahati, rruga "Vaso Kadia".

Apartamenti ka sip�rfaqe 145 m� dhe ndodhet n� katin e par� banim.

Hap�sira e bollshme e apartamentit ofron: - sallon

- kuzhina

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cil�sit� e apartamentit: - �sht� i shtruar n� pllak�

- ka dritare dhe dyer duralumini

- dritaret jan� t� pajisura me grila

- banjot jan� t� kompletuara me t� gjitha hidrosanitaret e duhura

- ka ashensor.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Ndryshuar ne 13 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Gusht, 2019