Apartament 2+1 në shitje te Shtëpia e Pionierit 49790 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 te ish-Shtëpia e Pionierit.

Ka një sipërfaqe prej 76.6 m² dhe ndodhet në katin e dytë të banimit.

Ka një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.

Apartamenti është i ri.

Ndryshuar ne 13 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Gusht, 2019