apartament 250 Tirane

Jepet me qera apartament I ri , Siperfaqe 75 m2, Kati 5, salloni+gatim , 2 dhoma gjumi, 1 banjo. Eshte pozicionuar ne zone te mire, per banim dhe akses te shpejte ne qender. Eshte I mobiluar pjeserisht, ashensor. Cmimi : 250 Euro/muaj. Preferohet qira afatgjate dhe familjare.

Ndryshuar ne 12 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Gusht, 2019