DYQAN 380000 TIRANE

SHITET DYQAN NE QENDER,DYQANI NDODHET NE KRYQESIMIN E RRUGES SE DIBRES ME RRUGEN E BARRIKADAVE(RRETH 300 METRA NGA HOTEL TIRANA).ESHTE I TERI ME FASADE XHAMI DHE ME PAMJE NGA RRUGA KRYESORE,ESHTE PJESE I NJE KOMPLEKSI TE RI VITI 2010.KA SHUME VITE QE ESHTE ME QERA TE SIGURT.
INFO 004915757318913(JO HUPJE KOHE)

Ndryshuar ne 11 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Gusht, 2019