Apartment 13.000€ Sangjak Lac

1 dhome gjumi 1sallon dhe guzhine 1 ballkon 1koridor dhe 1 banjo kati 3

Ndryshuar ne 11 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Gusht, 2019