Apartament 1+1 në shitje pranë Kinemasë 600 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur pranë Kinema “Millennium”.

Apartamenti ndodhet në katin e VIII, dhe ofron: -sallon+kuzhinë

-një dhomë gjumi

-një banjo

-ballkon.

I gjithë apartamenti është i shtruar në parket.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj. Apartamenti shitet i mobiluar.

ÇMIMI: 600 €/m² + 6000 € i mobiluar

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 10 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Gusht, 2019