Apartament 2+1 për shitje pranë “Traditës” 78195 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë Traditës.

Apartamenti ka sipërfaqe 120.3 m² dhe ndodhet në katin e IV të banimit.

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: – salloni

– dy dhoma gjumi

– dy ballkone

– dy banjo

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar ne pllakë

– dritare duralumini të pajisur me grila

– dhomat janë të shtruara me parket

– apartamenti është i ri

– ka dyer druri.

Apartamenti është i pajisur me çertifikatë karabinare.

Ndryshuar ne 10 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Gusht, 2019