Apartament 2+1 në shitje në Sarreq 83200 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të banimit në Sarreq dhe me sipërfaqe totale prej 104 m².

Apartamenti ka në përbërje 2 dhoma gjumi, një sallon, një kuzhinë, 2 banjo me të gjitha hidrosanitaret dhe një ballkon

Është i arreduar me të gjitha orenditë shtëpiake.

Ofron pamje nga lindja dhe nga perëndimi.

Pallati është i pajisur me ashensor.

Ndryshuar ne 10 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Gusht, 2019