Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive 32000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive.

Apartamenti ka sipërfaqe 54 m² dhe ndodhet në katin e parë.

Ofron: – sallon + kuzhinë

– një dhomë gjumi

– një banjo.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me pllakë

– ka kondicioner në sallon dhe dhomën e gjumit

– ujë me shpim 24h

– banjo e kompletuar

– shitet e mobiluar.

Gjithashtu apartamenti ofron oborr 30 m².

Ndryshuar ne 9 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Gusht, 2019