Apartament 2+1 ne shitje te Mahalla e Cakajve 54000 Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 2+1 me vendndodhje: “Mahalla Cakajve”, pallat i ri (me ashensor).

-Apartamenti pozicionohet ne katin e VII-te te nderteses (kati VI-te i banimit) me nje siperfaqe prej 108 m².

-Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje + kuzhine, dy banjo (me dushe), koridor dhe dy ballkone.

Cilesi te apartamentit:

-dritaret dhe dyert e ballkonit alumini si dhe dopio xham,

-dyert e brendshme druri dhe dera e jashtme druri e blinduar,

-dyshemeja e shtruar me pllake,

-termoizolim i jashtem (parandalon te ftohtin dhe te ngrohtin).

Apartamenti ndodhet ne nje lagje te qete larg zhurmave dhe pluhurit si dhe mundeson nje pamje te kendshme te qytetit per shkak te pozicionimit ne kat te larte te apartamentit.

CMIMI 54.000 €

—————————————

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 9 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Gusht, 2019