Elbasan Durres Tiran 55.000 Elbasan tirana

Apartament ne shitje ne qytetin è elbasanit, Rruga e Re eTrenit;

120mt ME HIPOTEK//

Dy dhoma gjumi, guzhin dhom pritje, Banjo , Ballkon. Apartamenti eshte ne pallat te Ri, Eshte i shtruar me pllaka cilesore, Me der te blinduar, Me Dritare PWC CILESORE ME DPPIO XHAM// Banjo eshte e kompletuar me hidrosanitare dhe rubineta (grupe) cilesore, Me wc, bide, boiler per ujin e ngroht, Dhe pllake box dushi//

Apartamenti Eshte bosh i pa jetuar deri sot dyret e brendeshme sipas gustos

Drrita uje 24h , kati i 8 me ashensor, Ascensori eshte me cip (ske d personale) Ne cdo kat ndodhen 4 hyrje, eshte lagje dhe pallat shume i qete// Zona (lagja) eshte komode persa i perket sherbimeve// Farmaci, supermarket, markat, dyqane te ndryshme, staciion autobuzi etj etj... Cmimi eshte 55000 € Per sqarime te metejshme me kontatoni ne numrin è telefonit: +355694309894 Viber & whatsApp Ose 00393281998021

Ndryshuar ne 9 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Gusht, 2019