Apartament 1+1 në shitje përballë Spitalit 36200 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me adresë: rruga “Kolë Heqimi”, përballë Spitalit.

Apartamenti ka një sipërfaqe 67 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– një dhomë gjumi

– një banjo

– ballkoni.

Cilësitë e apartamentit: – i gjithë apartamenti është i shtruar me parket

– ka dritare duralumini të pajisura me grila

– ballkoni është i mbyllur

– e pajisur me të gjitha hidrosanitaret e duhura.

Apartamenti ofrohet në shitje i arreduar.

Ndryshuar ne 8 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Gusht, 2019