Apartament 2+1 me qira, tek ish-5 Heronjtë. 205 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 60 m² tek ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe ofron një sallon, dy dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkon në të dyja anët e pallatit.

Hyrja ofrohet e mobiluar dhe pallati ka ashensor.

Ndryshuar ne 8 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Gusht, 2019