Apartament 1+1 për shitje tek ish-5 Heronjtë 51240 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 85.4 m², me vendndodhje tek ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e VII të ndërtesës.

✅Apartamenti përbëhet nga: – 1 dhomë gjumi

– sallon + kuzhinë

– koridor

– banjo

– ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:

– Dhomat janë të shtruara me pllakë

– Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme

– Hidrosanitare janë të markave cilësore

– Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

Ndryshuar ne 6 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Gusht, 2019