Apartament 2+1 në shitje tek ish-5 Heronjtë 47300 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë.

Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndërtesës.

✅Apartamenti përbëhet nga:

- 2 dhoma gjumi

- sallon + kuzhinë

- koridor

- banjo

- ballkon

✔Cilësitë e apartamentit:

- Dhomat janë të shtruara me pllakë

- Dritaret janë dopio-xham dhe të pajisura me grilë të jashtme

- Hidrosanitare janë të markave cilësore

- Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

Ndryshuar ne 6 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Gusht, 2019