Apartament 33000 Shkolla e Baletit Tiran�

Tirane, jepet me qera APT 1+1+A+BLK, i kompletuar 33,000 Leke (Shkolla e Baletit).
Pran� Shkolles se Baletit jepet me qira apartamenti 1+1+Blk ne katin e 4 te nje pallati te ri, 7 katesh me ashensor. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine.1 dhome gjumi me kondicioner dhe ballkoni i mbyllur me dru alumini. 1 tualet dhe korridor .T� gjitha elektro sht�piake dhe mobiljet jan� t� reja, t� pa p�rdorura me pare.Pallati afron siguri dhe mir�mbajtje.�mimi 33,000 Lek�/ [email protected]

Ndryshuar ne 6 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Gusht, 2019