Apartament 1+1 në shitje, tek teatri “Migjeni” 46200 Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m², tek Teatri “Migjeni”.

Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim, ka: -një sallon

-një dhomë gjumi

-një banjo

-një ballkon.

I gjithë apartamenti është i shtruat me pllakë, dhe dritaret janë të pajisura me grila.

Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

Ndryshuar ne 5 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Gusht, 2019