Apartament 2+1 për shitje në Rus. 33030 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus.
Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë.
Përbëhet nga: – salloni
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– ballkoni
Cilësite e apartamentit: – është i shtruar me pllakë
– ballkoni është i mbyllur dhe shërben si kuzhinë
– salloni dhe njëra dhomë gjumi janë të pajisura me kondicioner
– njëra nga dhomat e gjumit është e shtruar me parket.
Apartamenti shitet i mobiluar.

Ndryshuar ne 5 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Gusht, 2019