Shtëpi private në shitje tek lagjja "Mark Lula" 120000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tri-katëshe me një sipërfaqe ndërtimi 156 m², e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 800 m², me vendndodhje në lagjen “Mark Lula” në Shkodër.

Shtëpia shitet e mobiluar dhe përbëhet nga:

✅ Kati i I:

– 2 dhoma gjumi

– sallon + kuzhinë

– banjo

– koridor

– verandë

✅ Kati i II:

– 2 dhoma gjumi

– banjo

– koridor

– ballkon

✅Kati i III përbëhet nga papafingo.

Ofron gjithashtu një hyrje e cila përbëhet nga salloni, një dhomë gjumi dhe një banjo.

Gjithashtu dhe një dyqan e gatshme për t’u shfrytëzuar për biznes.

Ndryshuar ne 3 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Gusht, 2019