Apartament 1+1 për shitje tek Ura e Thive. 32000 Ura e Thive

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura e Thive, pranë shkollës "Ndoc Mazi".

Apartamenti gëzon sipërfaqe 62 m² dhe ndodhet në katin e dytë banim.

Përbëhet nga: - salloni

- një dhomë gjumi

- një banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - i shtruar në pllakë

- ka dritare duralumini

- pallati ka ashensor

- ofron gjithashtu mundësi parkingu.

Ndryshuar ne 3 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Gusht, 2019