Apartament 2+1 në shitje, Rus 41120 Rus

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus, te pallati me hark.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, banjo dhe ballkon të mbyllur.

Ndryshuar ne 2 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Gusht, 2019