apartament 89335 Tirane

Sip totale 116 m2,perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,1 banjo,garderobe,2 ballkone. Apartament 2+1 n� katin e 8 t� banimit me orientim veri-per�ndim-lindje. Ka hap�sir� p�r garderob� n� dhom�n e gjumit matrimoniale dhe 2 ballkone q� dalin respektivisht n� dhom�n matrimoniale dhe n� sallon. -Termoizolim teresor- Izolim akustik apartamentit- Ventilim individual (jo aroma te pakendshme nga apartamentet e tjera)-Oborr I gjleberuar perpara kompleksit Cmimi: 89.335 Euro.

Ndryshuar ne 2 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Gusht, 2019