OKAZION: 14 Apartamente për shitje në Durrës 390 Shkembi i Kavajes

Sun Real Estate ofron për shitje 14 apartamente të ndodhura tek Shkëmbi i Kavajës në Durrës.

Apartamentet janë 2+1 kanë sipërfaqe 87 m² dhe përbëhen nga: - salloni

- dy dhoma gjumi

- banjo

- ballkon.

Të gjitha apartamentet janë të shtruara me pllakë, kanë dritare duralumini të pajisura me grila.

Apartamenti është i ri dhe i pajisur me ashensor.

Vendndodhja e apartamentit ofron qetësi dhe pamje të mrekullueshme të detit.

Apartamentet ofrohen për shitje bosh.

Ndryshuar ne 2 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Gusht, 2019