Apartament 1+1 për shitje në Zdrale 45000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët).

Ka një banjo dhe një ballkon.

Gjithashtu është i shtruar me pllaka dhe shitet i pamobiluar.

Pallati është i ri i pajisur me ashensor.

Ndryshuar ne 2 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Gusht, 2019