Tokë për shitje në Tepe 1 Tepe

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Tepe.

Toka ka një sipërfaqe prej 802 m² dhe ndodhet buzë rrugës kryesore.

Prona gëzon dokumentacion të rregullt pronësie.

Ndryshuar ne 1 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Gusht, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Gusht, 2019