Apartament 2+1 për shitje te Enoteka 74925 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 pranë Enotekës, G'juhadol.

Apartamenti ka sipërfaqe 111 m² dhe ndodhet në katin e tretë.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është shumë e qetë dhe afër të gjithë faciliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, bar- restorant etj.

Përbëhet nga: - salloni + kuzhina

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cilësitë e apartamentit:- është apartament i ri

- është i shtruar i gjithë apartamenti me pllakë

- dritare duralumini të pajisura me grila

- banjot e kompletuara me të gjitha hidrosanitaret e nevojshme

Apartamenti ofron gjithashtu dhe garazhd me sipërfaqe 25 m².

Ndryshuar ne 31 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 31 Korrik, 2019