Apartament 2+1 në shitje, pranë teatrit “Migjeni” 64800 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m², tek Teatri “Migjeni”.

Apartamenti ndodhet në katin e II banim, ka: -një sallon

-dy dhoma gjumi

-dy banjo (njëra banjo ndodhet në dhomën matrimonial)

-një ballkon

Apartamenti është i gjithë i shtruar me pllakë, dhe dritaret janë të pajisura me grila.

Zona në të cilen ndodhet apartamenti është e qetë si dhe mjaft afër fasiliteteve të ndryshme si: restorante, bar-kafe, furrë buke, mini-markete, farmaci, etj.

Ndryshuar ne 31 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 31 Korrik, 2019