Ambient zyre me qira përballë Juridikut. 450 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", përballë fakultetit të Juridikut.
Ambienti ka sipërfaqe 52 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Cilësitë e ambientit: - janë të shtruara me pllakë
- ka vetratë xhami
- janë të pajisura me grila
- ka kondicioner.

Ndryshuar ne 31 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 31 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 31 Korrik, 2019