Apartament 1+1 për shitje në Xhabiej 45120 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur në Xhabiej, pranë rrugës kryesore.

Apartamenti ka sipërfaqe 58.5 m² dhe ndodhet në katin e tretë.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– një dhomë gjumi

– një banjo

– ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i rikonstrukturuar kohët e fundit

– salloni dhe dhoma e gjumit janë me parket

– ka instalime të reja elektrike

– banjo e kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura

– ka të gjitha elektroshtëpiaket e duhura

– ka kondicionerë në sallon dhe dhomën e gjumit

– pozicioni i apartamentit mundëson ndriçim të bollshëm

– ballkoni është i mbyllur.

Apartamentit ofrohet në shitje i arreduar.

Ndryshuar ne 30 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 30 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 30 Korrik, 2019