Shtëpi private 2-katëshe në shitje 65000 rruga Ludovik Saraci

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe, me një sipërfaqe totale prej 205 m² dhe vendndodhje në rrugën “Ludovik Saraçi”, pas Qendrës së Këshillimit dhe Shërbimit “Malteser”.

✅Kati I shërben për njësi tregtare (mund të shfrytëzohet edhe për banim).

Kati II është i banueshëm dhe përbëhet nga:

-tre dhoma gjumi

-dhomë ndenjeje + kuzhinë

-ballkon

-koridor

✔Cilësitë e shtëpisë:

– Shtëpia është në gjendje të vjetër.

– Zotëron dokumentacion të rregullt.

– Ka oborr.

Ndryshuar ne 29 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Korrik, 2019