Ambient Biznesi 195000 Tirane

→Siperfaqe 200m2 + 34m2 verande.
→Ambjenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt Hipoteke.
→I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si zyra, call-center, klinike, restorant etj.
→Ambienti ka fasade shume te bukur druri te vertete dhe gjithashtu punime te brendeshme druri te punuara artistikisht.
→Ambienti ndodhet buze rruges dhe eshte shume i pershtatshem per cfaredo lloj aktiviteti.
→Deri para 2 vjetesh ka qene Restorant "Miqte e Vjeter" dhe ka patur klientele te zgjedhur dhe muzike LIVE!
→Ambjenti lejon ndarjen ne ZYRE 30m2, APARTAMENT dhe 200m2 hapsire biznesi!
→Adresa: Bulevardi Bajram Curri, 100m nga Hotel HILTON! Prane Shkolles Hoteleri-Turizem

Ndryshuar ne 1 Gusht, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Gusht, 2019