Apartament për shitje në Parrucë 65000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje apartament të ndodhur në Parrucë.

Apartamenti ka sipërfaqe prej 83 m² dhe ka një banjo.

Ndodhet në katin e parë banim, ofron gjithashtu 100 m² verandë.

Apartamenti ofron mundësinë e ndarjes ose mund të shfrytëzohet si njësi biznesi.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar me parket

– dritare duralumini dhe dopioxham

– ka ashensor

Ndryshuar ne 27 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Korrik, 2019