shtepi private 63000€ Elbasan

shtepi e re.vtm5 vjete e banuar.2 dhoma dhe 1 kuzhin.ka bace, garazh,dhe peme frutore.

Ndryshuar ne 27 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Korrik, 2019