Apartament 2+1 në shitje te Spitalet 45000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 87 m² të ndodhur në katin e katërt të banimit.

Apartamenti ndodhet te Spitalet.

Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.

Është i mobiluar në mënyrë cilësore.

Ndryshuar ne 27 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Korrik, 2019