Apartament 1+1 me qira, Rus 125 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira nj� apartament 1+1 t� ndodhur n� Rus.

Apartamenti ka sip�rfaqe 55 m� dhe ndodhet n� katin e tret�.

P�rb�het nga: - salloni

- nj� dhom� gjumi

- nj� banjo

- dy ballkone.

Cil�sit� e apartamentit: - �sht� i shtruar me pllak�

- ka dritare duralumini

- ofron pamje nga rruga kryesore.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Ndryshuar ne 27 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Korrik, 2019