Vile Koder Kashar

Shitet vile (OKAZION), me siperfaqe ndertimi 1019.6 m2, dhe siperfaqe trualli 4200 m2. E mobiluar dhe dekoruar me klas dhe ne forme teper luksoze. Vjen me nje cmim okazion per nje kohe te limituar. Pamje fantastike nga kodrat dhe nga liqeni i Kasharit. Per informacion me te detajuar mbi parametrat mos hezitoni te kontaktoni. Mos humbisni kohe dhe perfitojeni me nje cmim qe nuk do e kishit menduar kurre.

Ndryshuar ne 27 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Korrik, 2019