Objekt për shitje në Velipojë. 160000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një objekt të ndodhur në rrugën nr. 1, Velipojë.
Prona ka një sipërfaqe totale prej 1050 m², ku 160 m² janë ndërtim dhe 890 m² oborr
Godina është një-katëshe dhe ofron 3 hyrje.

Cilësitë e hyrjeve: - janë shtruara me pllakë
- dritare duralumini
- dyer duralumini
- kane banjo të pajisur me hidrosanitaret e duhura
- janë të pajisura me kondicionerë.

Godina ndodhet në një zonë mjaft të qetë, larg smogut të qytetit.
Oborri është i bollshëm dhe i rrethuar, gjithashtu ofron vend parkimi.

*Objekti eshte e pajisur me dokumentacion të rregullt*

Ndryshuar ne 26 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Korrik, 2019