Shtepi private 2+1 ne shitje tek “Ura Dervishbeg” 60000 Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje 2+1 ne katin e I-re te nje shtepie private me adrese te Ura Dervishbeg.

Hyrja ka nje siperfaqe totale prej 130 m² ku 70m² jane ndertim dhe 60m² oborr.

Hyrja ndahet respektivisht ne:

– Sallon + Kuzhine

– 2 dhoma

– Banjo

Cilesi te tjera te kesaj prone:

– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete,e pershtatshme per familjare.

– Eshte rikonstruktuar vitet e fundit.

– E shtruar e gjitha ne pllake.

– Banjo e re me te gjitha hidrosanitaret.

– Dyert e brendshme prej druri.

– Dritaret dopio-xham.

– Oborr te bollshem per parkimin e nje automjeti.

– E pajisur me hipoteke.

CMIMI 60’000 €

———————————————

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355676666765 ose +355 22 247570

gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 26 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Korrik, 2019