Shtëpi private në shitje në Tophanë. 83000 Tophane

Sun Real Estate ofron në shitje një shtëpi private me sipërfaqe 109.7 m² të ndodhur ne Tophanë.

Shtëpia ofron një hapësirë të bollshme duke ofruar:

- 1 sallon,

- 1 kuzhinë gatimi,

- 4 dhoma gjumi

- 2 banjo.

Gjithashtu shtëpia ka papafingo me hapësirë të bollshme që ofron mundësi për dy dhoma gjumi dhe një banjo.

Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 224 m² me dokumente të rregullta.

Ndryshuar ne 25 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Korrik, 2019