Apartament 1+1 në shitje në Velipojë 50000 Velipoje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në Velipojë. Ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin e III të ndërtesës.

Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe shumë moderne. Ka një dhomë gjumi, sallon, banjo dhe një ballkon, i cili ofron pamje të mrekullueshme nga deti.

Ndodhet pas Kompleksit “Fishta” shumë afër plazhit dhe pedonales.

Për ata që kërkojnë një shtëpi pushimi për këtë sezon, ky apartament është zgjedhja e duhur.

Apartamenti është i pajisur me dokumentacion te rregullt.

Ndryshuar ne 25 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 25 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 25 Korrik, 2019