Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës 60000 rruga Marin Bicikemi

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m².

Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës.

Ka vetratë xhami dhe një banjo.

Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

Ndryshuar ne 24 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Korrik, 2019