Apartament 2+1 për shitje tek Sahati 46000 Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati.

Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe prej 72 m².

Përbëhet nga: – salloni

– kuzhina

– dy dhoma gjumi

– një banjo të kompletuar

Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë, ka dritare duralumini dhe 3 kondicionerë.

Apartamenti është tërësisht i restauruar dhe ofrohet për shitje pjesërisht i mobiluar.

Ndryshuar ne 23 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Korrik, 2019