Apartament 2+1 në shitje në Velipojë 140000 Velipoje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Velipojë.

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 282 m² dhe zë të gjithë katin e pestë të pallatit.

Ka sallon dhe kuzhinë, dhomë matrimoniale, një dhomë me shtrat dopio dhe marinar si dhe 2 banjo.

Ndodhet në një kompleks të zhvilluar dhe ofron pamje të mrekullueshme nga deti që mund të shijohet nga veranda prej 174 m².

Apartamenti i shitet i mobiluar.

Ndryshuar ne 22 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Korrik, 2019